Music _ Let´s listen IT !

26. srpna 2010 v 2:28 | Tajwa Camui ♫♪ |  Topic of Week
Každý, máme svou oblíbenou hudbu, svůj styl.

Víte, že v současné době se hudbě přikládá mnohem větší význam než kdy dříve ??? V dřívějších dobách se hrála jen jedna muzika a ta sloužila k pobavení šlechty na večírcích či hostinách. Chudí vesničané si museli zpívat sami. Dnes je hudba přístupná takřka každému a hudebníci jsou na vrcholu žebříčku.

music 02

Jak je možné, že se to takhle změnilo ???

Má to naprosto jednoduché vysvětlení, dříve byl celý lid naprosto jednolitý. Dnes tu je spousta lidí co se chce lišit, jít proti proudu, vybočovat z davu. A díky těmto lidem vznikly různé druhy hudby. Ona hudba co se hrávala šlechtě se vyvinula v dnešní Pop. Myslím obecně americkou hudební scénu, která prakticky ovládá svět. A všechny ovce ji poslouchají a vzývají ji jako svou pošahanou modlu. Proto děkuji Gackte za Lady Gagu, která se je aspoň pokusila probrat.
Jen mi nejde do hlavy proč celá evropa poslouchá Americký Popík. Dříve to bylo co králoství to vlastní hudební séna, ale toto si udrželo opravdu málo Zemí.

My mezi ně nepatříme.

Patří do toho Francie, Anglie, Amerika, Korei, Japonsko. Tyhle země si převážně poslouchají svou hudbu. Od svých hudebníků, zpívané jejich jazykem.
My Češi jsme národ ovcí co zbožňuje Ameriku/ Anglii  a snaží se jí co nejvíce podobat. Pokud to takhle bude pokračovat dál, za chvilku tu budeme mít Snata Clause místo Ježíška.

To jsem se dostala,ale úplně jinam

Zpět k Hudbě

music 03


Dnes se hudbou vypráví příběhy, vyjadřují pocity a nebo jde o čistě komerční produkt. Hudebníci co jsou na vrcholu mají jedno společné. Mají přesný výběr osazenstva, které se snaží oslovit.
Drsní HipHopeři a Beatboxeři repují o sexu, děvkách a velkejch kozách. Popový král Michael Jackson zpíval o míru mezi oběma rasami, Rockový Linkin Park zpívají o depresích, útěku a bolesti, představitelé Goth music Evanescence zpívají o smrti a o zlomeném srdci.
Pak už záleží na vás k čemu se připojíte, co vám lépe sedne a s čím se nejlépe stotožníte. Každý mladý člověk hledá někoho s kým by se mohl stotožnit, kdo cítí to samé.
Proto jsou ony skupiny tak rozdílné, jenže to že rádi posloucháte rap nebo metal neznamená, že jste jak prototyp rapera nebo gothika. Když posloucháte rap není nutností být oplzlé prase, koukněte na Eminema...
A to že posloucháte Goth neznamená, že se nikdy neusmějete a sedíte doma v depkách. Ne, ne ne....

Další věc je, že si díky hudbě můžete nalézt nové přátele. V dnešní době hudba funguje jako sbližování národů ^^
Thats ALL


music 01
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wiit wiit | Web | 26. srpna 2010 v 3:35 | Reagovat

Michael nic nenazpíval o velkých ňadrech?

2 LussinGa LussinGa | Web | 26. srpna 2010 v 8:38 | Reagovat

Máš hezkej blog a ten článek se ti poved xĐ

3 Tajwa Tajwa | Web | 26. srpna 2010 v 11:48 | Reagovat

[1]: : Drahoušku, přečti si to ješte jednou. Mezi Michaelem a Rapereama je tečka...XD

[2]: : Děkuju :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama