Homosexuality

1. srpna 2010 v 23:54 | Tajwa Camui |  Topic of Week
Já si nemohla odpustit na tohle téma článek nenapsat.Zvláště když jsem sipřečetla výtvory ostatních blogerů na toto téma.

breath


Poznatek 1 : Proti homosexualitě je spíše více mužů než žen. A proč ??? Muže nejspíš uráží ona pověstná "zženštilost" homosexuálů. To je blbost. Já osobně znám hochy co rádi hochy a nejsou k poznání od normálního chlapa ...

Poznatek 2 : aké jsem četla názor kde se píše že by nejradši všechny ty "homouše ulízaný a teplým hlasem nejradši zbil do bezvědomí " to by momentálně musel pomláti asi půl republiky. Jelikož kdyby šel dát přes držku každému ulíznutému chlapci v růžovém tak při dnešní modě nevím nevím...-.-"

Poznatek 3 : Pánům zřejmě vadí jen Gayové. Jelikož jak tak občas natahuju uši a slýchám jak koukají na lesbičky a jak se jim to líbí a že by někdy chtěli také vyzkoušet trojku. WTF ?! Když vám vadí homosexualita obecně, tak fajn. Ale jestli nadáváte na Gaye a doma zíráte se slinou na Lesbičky tak jste ty největší pokrytci co se kdy narodily...

Poznatek 4 : Ženám to tolik podle všech článků nevadí. Pokud to není zhrzená žena. Chápu, že když vám muž uteče s jiným mužem, že budete mít k těmto vztahům jistou averzi.
Také jsem zažila situaci, kdy slečna vyjadřoval nenávist k jistému překrásnému gentlemanovi co rád jiné gentlemany, protože ona ho nemůže mít ikdyž po něm tak "nehorázně touží"

Poznatek 5 : Když u se mluví o homosexualitě, tak se hodně lidí zaměřuje přednostně na Gaye.
A pročpak ??? Tady je odpověď sakra jednoduchá. Gayové jsou holt více vidět a dají se lépe poznat od ostatních. Přeci jen když se vedou holky za ruce tak to můžou být jen dobré kamarádky a nebo ty pózerky co se prostě vodějí za ručičky a nebo lesbičky... Poznejte to. Za to když se vedou dva muži, tak mají hned nálepku "Teplouši"

Poznatek 6 : Polovina populace si myslí, že Gayů je více. To je omyl. Lesbiček je dle mého názoru stejně. Když bych spočítala i bisexuálky a bisexuáli, tak by měli slečny okamžitě převahu.

Poznatek 7 : Bohužel někteří jedinci si myslí, že homosexualita je nemoc 21. století a že by se to mělo léčit. Huh ??? Pokud je to nemoc tak je nakažená skoro celá populace. Dokonce i zvířátka. Nespějí spolu přímo ale kopulace se také počítá. Závěrem je to naprosto normální. Bohužel většina to netoleruje a tolerovat nebude.

Poznatek 8 : Homosexualita tu byla i dříve, nevznikla až teď. To, že se to nyní řeší a je kolem toho humbuk, kvůly tomu, že dříve toto téma bylo tabu neznaméná že dřív homosexuálové nebyli. Dokonce v Japonsku a Evropě byla v historii homosexualita tolerována.
V Antice bylo naprosto normální, že spolu byli dva mocní muži. I různí císaři byli Gayové.
V Japonsku byla homosexualita také tolerovaná. Jelikož se samurajové dlouho nestýkali se ženami vznikali tam vztahy mezi muži.

Poznatek 9 : Jak je to vlastně ve vězení ??? Chlapy musí mít sexy a HančaDlanča jim donekonečna stačit nebude. Každý určitě někdy viděl nějaký ten ězeňský film kde se hlavní hrdina obává, že ho někdo " opíchá do zadku ". A když ??? Řadí se onen pán mezi Gaye nebo ne ???

Tak jsem se k tomuhle tématu vyjádřila Závěrem : Nevadí mi homosexualita, ale názory jiných tím nezměním...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Atze Atze | Web | 2. srpna 2010 v 1:06 | Reagovat

Kdyby bylo víc jako jsi ty a měly stejné názory jako ty, bylo by to fajn!

2 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 3. srpna 2010 v 18:49 | Reagovat

souhlasím se všemi body,dobře napsané...

3 Nyce-oH Nyce-oH | 10. srpna 2010 v 15:39 | Reagovat

Tajwa, opět nesklamala :) Zajímavý článek to byl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama