So, bad bad bad bad bad & EVIL girl I AM !

20. července 2010 v 1:45 | Zrůdnost-sama/ Tajwa |  about T.A.J.W.A

So, bad bad bad bad bad & EVIL girl I AM !

and what ?

summer despair


Jelikož jsem nedávno byla nejmenovaným zdrojem označena za šíleně odporného zlomylsného paskvila co umí jen pomlouvat a ničit a pomlouvat a ničit. Tak se podle toho také musím zařídit, aby zdroj, který je samozřejmě považován za největšího chudáčka na světě co nemá absolutně žádnou chybyčku a je neustále mnou odpornou a zlomyslnou Tajwou co umí jen pomlouvat a ničit a pomlouvat a ničit stále utiskován a týrán. Nebyl označen nedej GACKTE za lháře.

Dřív jsem Rukiho pouze nesnášela teď ho ze srdce nenávidím

Tajwa došla k nehorázně odpornému zjištění. Aneb Ruki, který byl Tajwou permanentně označován za odporného, tlustého skřeta je o dobrý 2 cm větší než já a od 30 kilo lehčí než já.
Nenášim HO >.<

Začínáme s mou novou tváří nové ZRŮDNOSTI-sama a jdeme se Rukimu za onu podlost surově pomstít v podobě POMLUVY !!!

Který obrázek je hezčí ?

Obr.: 1 nebo Obr.: 2 ???? Guess what ???

↓ 01
neo 01

↓ 02

neo 02

Answer : Smozřejmě, že je hezčí a nádhernější obrázek no. 2 a proč ??? Páč tam není Ruki, kterýmu se dneska mstím za to že je o 2 cm vyšší a o 30 kilo lehčí než !

Opravdu se sama sebe ptám jestli jsou tyhle věci nutný. Občas jsem si myslela, že lidi z těhlech sraček vyrostou, ale to jsem se šeredně spletla. Spíš naopak. Všechny začalo najednou nehorázně bavit házet špínu na druhé a sám si hrát na ubožáčka malého. Fajn nejsem Svatá, ale k tomu co o mě ZDROJe mám ještě hodně daleko.

  Proto bych chtěla poděkovat lidem co na tyhle kecy kašlou a nemní na mě názor jen kvůly tomu že ten řekl to a druhý zase ono.

Thanks friends ^w^


tento článek berte s rezervou. Rukiho nemám ráda, ale zase tak moc ho ne nesnáším. Jen jak jsem viděla tyhle dva obrázky vyhnojil se mi v hlavě okamžitě tenhle nápad :3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Giryou Giryou | Web | 4. srpna 2010 v 19:55 | Reagovat

Lži, kecy a pomluvy... nj at zije 21 století XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama