Upgrade 17.7.2010

17. července 2010 v 20:03 | Tajwina |  Upgrade

MUHŇ~


Našla jsem dotazník na téma slash a yaoi a to bych nebyla já abych to nešla vypnit, má se to posílat dále takže si to užjte (Nalezen na Twisted fairytales)


BuuuuuNews - jak jsem psala naposledy tak to v mojí kapele vypadalo že všichni mají chuť začít makat atp.. Mnéééé to se nestalo (a nebo jsem mimo dění). Výhoda je, že z odchodzími členy jsem zůstala tak nějak za dobře.
Hra na kytaru -  začla jsme se smiřovat s pravdou, která mi někdy muesla dojít. Slavná nikdy nebudu a talent taky chybí. Jelikož jak jsem slyšla, tak na kytaru hraje skvěle moc a moc lidí, kteří se učí kratší dobu než Já, mají víc problémů než Já a stejnak jsou lepší než Já.
I Give Up ! Hurray !!!
BONUS+ můj zdravý rozum ja ne nule, mozek se při teplotě 37stupňů přeměnil na pyré a moje důstojnost zemřela hned jak jsem si připustila, že bych se koukla na nějakej ten odpornej doják.
Samzořejmě že jsem si ho hned šla pustit. A že si vybírám opravdu kouzelně nablblé filmy jako 10 promises to my Dog
Přiznávám se že jsem u tohohle filmu řvala jako kdybyb Gackt padl za vlast...

Info o filmu jsem musela zkopčit jelikož když jsem se o tom pokoušela něco napsat tak jsem spustila mokrou slavu na klávesnici že by se mi za chvilku smyl potisk z kláves - to se nesmí dopustit tajwa po slepu psát neumí...

Takže na film jsem přišla tady a recenzi přímo tady

A jako chytrý a inteligentní  člověk jsem si hned po dojáku musela něčím zvednou náladu. Tak jsem si pustila Kirepapa OVA 1 & 2, tak mě to po citové stránce totálně zničilo. XDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama