"memorial summit" for Jasmine Yuu

16. srpna 2009 v 2:12 | Tajwa |  J-Rock
Loučení s Jasmine Yuu bylo nezapomenutelné, tak jako Jasmine

   

  
Report:
Hned ze začátku se mi podařilo zaspat, ale pak lo vše jak po másle.Akiru jsem skoro hned na nádraží našla a u heldání Kongresáku jsme nezabloudily tolikrát kolikrát je to u mě zvykem (to bylo Akirou...).
Během chvílky se dostavil i zbyteček a šlo se pro růže.Smuteční nálada trochu vázla, ale což.Dohrabaly jsme kamsi k Vyšehradu (myslim a těžce doufám, že jsem to nsepletla) a am jsme vybraly krásn místo pod stromem.
Tam se naskládali všechny obrázky a plakáty Jasmine.Na to se položily růže a před ně ještě svíčky, tak aby to lahodilo oku, což se opravdu povedlo.
A pak chvíle ticha.
Svíčky hořely vonné tyčinky doutnaly a my tam stály a všichni smutně zíraly na ten pidi oltář.Myslím, že kdokoli šel okolo nás měl docela zážitek.
Po chvlice odpočinku jsem vše zbalily a pošouply se o kus dál, kde jsme znovu položily obrázky a růže(obr.1).
Obrázky tam zůstaly a růže se šly hodit do Vltavy.Bohužel k Vltavě jsem nedorazily v plném počtu jelikož nás už pár jedinců (menší většinka) opustila.
Hodily jsme růže do Vltavy a šly na jídlo.Od tamtud jsme zabrousily do Nosferatu, kde si Akira koupila fakt pěkný boty (zavidím *death glare*) a pak jsme mimo to vymetly Japashop i J-style...
Pak už jsme se komplet rozpadly.
Teda až na mě a Mieko.Po chvilce blahodárného odpočinu jsme se vypravily na Novohradskou lehce se odreagovat střílením zombie a závoděním v autech.Tím jsme se naproso vyčerpaly.
A při cestě dom jsme ještě stihly poslední Jasmineho fotku narvat do záhonku růží před kostelem, což bylo krásné zakončení dne.
Domů jsem se dostala vyčerpána po vech stránkách, to už se mi nestalo delší dobu.

Takže bych chtěla vm co se zúčastnily poděkovat za nádherný den.
Děkuji

! zbytek fotek zde !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama